شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 


هتل ها


هتل سه ستاره زاگرس: با محیطی آرام و دلپذیر و تلفیقی از معماری سنتی و مدرن همراه با دکوراسیون زیبا در شهر کوهستانی خوانسار واقع شده است. این هتل با موقعیتی استثنایی در دل طبیعت خوانسار و در دامنه رشته کوه زاگرس و در مجاورت پارک سرچشمه، مکان مناسبی جهت گذراندن اوقات خوش مسافران  گرامی می باشد. 

شماره تماس:03157776310 الی 17

 

سرای پدری: درمحیطی آرام و دلنشینی در محله  سرچشمه، شهرستان خوانسار واقع شده است. این ساختمان که در دوره معاصر بنا گردیده است. از ویژگی های خاص این هتل، معماری منحصر به فرد آن است که در سال 1390 رتبه سوم جایزه معمار در بخش ساختمان های عمومی را کسب نموده و کاندید شده برای مسابقه آقاخان، در سال 2013 نیز بوده است.

شماره تماس: 03157776905

 

مهمانسرای جهانگردی خوانسار: واقع در میدان 22 بهمن مکانی مناسب جهت اقامت مسافران می باشد. این هتل یکی از قدیمی ترین مکان های اقامتی در این شهر می باشد.

شماره تماس: 03157771900