شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

بیش از 70 تن نمک پاشی

بیش از 70 تن نمک پاشی

14:2 1394/9/17

شهردار خوانسار خبر داد: ظرف 48 ساعت گذشته بیش از 70 تن نمک پاشی در معابر شهر خوانسار جهت جلوگیری از لغزندگی صورت گرفته است.شهردار خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام نمود: در پی سرمای شدید و بارش برف کمی که در 48 ساعت گذشته بر فضای شهر خوانسار حاکم بود بیش از 70 تن شن و نمک در معابر شهر خوانسار جهت رفع لغزندگی پاشیده شد.

محسن اسحاقی همچنین اعلام نمود: در طی این 48 ساعت تعداد 2 خودروی خاور و 3 خودرو نیسان با مجموع 13 نفر عملیات نمک پاشی را انجام دادند.

شهردار خوانسار در پایان گزارش خود اعلام نمود که به جهت حفظ محیط زیست و جلوگیری از آسیب رسیدن به فضای سبز به ویژه درختان چنار خیابان امام (ره) در شن و نمک مخلوطی تهیه شده ، تا حدود 10 درصد نمک وجود دارد.


985
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.