شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

رحلت آیت اله سید محمد باقر خوانساری

رحلت آیت اله سید محمد باقر خوانساری

11:53 1394/11/29

آیت‌الله سیدمحمدباقر خوانساری، فرزند آیت‌الله‌العظمی سیدمحمدتقی خوانساری و از علمای بزرگ تهران  پس از یک عمر مجاهدت علمی، تعلیم، هدایت و تلاش در امور خیریه، شامگاه سه شنبه 27 بهمن ماه، در تهران به دیار باقی شتافت. 

به همین مناسبت، بیت معظم له ضمن انتشار بیانیه‌ای در این زمینه، از برگزاری مراسم تشییع این عالم فقید در صبح روز پنجشنبه خبر داده است که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید:

انالله واناالیه راجعون

اذامات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدهاشیء

بانهایت تأثر و تأسف ارتحال جانسوز فقیه متّقی، عالم مجاهد مرحوم آیت الله العظمی آقای حاج سیّد محمّد باقر خوانساری طاب ثراه را که نیمی از عمر بابرکت خویش را در تحصیل و تدریس علوم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم الاف التحیه والثناء در حوزه های علمیه مقدسه قم و نجف اشرف گذرانده و بیش از پنجاه سال نیز تلاش بی وقفه و صادقانه در تبلیغ مکتب رهایی بخش تشیع، از جمله تألیف کتب علمی در تهران، به ویژه طی سی و هفت سال گذشته پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در مسجد حضرت امام خمینی قدّس سرّه الشریف در بازار تهران داشته اند را به اطلاع عموم مؤمنین و مؤمنات و امت شهیدپرور و قدرشناس می رساند.

بدینوسیله اعلام می گردد پیکر مطهر آن عالم ربانی ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 94/11/29 در تهران از میدان امام خمینی(ره) جنب ایستگاه مترو تا مسجد حضرت امام خمینی(ره) بازار تشییع می گردد.

همچنین از ساعت 15/30 الی 17 روز پنجشنبه فوق الاشاره، مجلس ترحیم مردانه و زنانه در مسجد امام خمینی(ره) بازار برگزار خواهد گردید.

یادآور می‌شود، پیکر آیت‌الله سیدمحمدباقر خوانساری طبق وصیت معظم له در نجف به خاک سپرده خواهد شد.

شهرداری خوانسار نیز رحلت این فقیه عالم را به بیت مکرم آن جناب ، تمام شیعیان جهان وهمچنین به شهروندان عزیز خوانسار تسلیت می گوید.


1347
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.