شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

بزرگداشت آیت اله حاج سیدمحمدباقر خوانساری

بزرگداشت آیت اله حاج سیدمحمدباقر خوانساری

11:51 1394/12/18

مراسم بزرگداشت حضرت آیت اله حاج سیدمحمدباقر خوانساری برگزار می گردد.این مراسم بزرگداشت به مناسبت رحلت فقیه وارسته حضرت آیت اله آقای حاج سید محمدباقر خوانساری فرزند گرامی مرجع عظیم الشان حضرت آیت اله العظمی آقای حاج سیدمحمد تقی خوانساری(ره) به همت بیت مکرم آیت اله ابن الرضا تدارک شده است .

مراسم روز پنج شنبه 20 اسفندماه از ساعت 9:30 الی 11 صبح در مسجد آقااسداله خوانسار برگزار می گردد.شرکت در این مراسم تکریم فقه و فقاهت و تجلیل از یک عمر خدمت بی شائبه و تعظیم از مقام شامخ مرجعیت خواهد بود.

 


715
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.