شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

نصب تابلو راهنمای معابر اصلی

نصب تابلو راهنمای معابر اصلی

14:25 1395/3/8

تابلوهای راهنمای معابر اصلی در 5 نقطه نصب می شود.شهردار خوانسار خبر از نصب تابلوهای راهنمای معابر اصلی در 5 نقطه از شهر خبر داد. وی اعلام نمود که در روز شنبه 95/3/8 دو عدد از این تابلوها در ابتدای بلوار معلم روبه روی پمپ بنزین و همچنین در میدان امام حسین(ع) ، ابتدای بلوار آیات عظام گلپایگانی نصب شد .

مهندس اسحاقی با اشاره به ضروریت وجود تابلو راهنمای معابر و باتوجه به گردش پذیر بودن و فصل ورود مسافران به خوانسار خاطر نشان ساخت: با توجه به شروع فصل تعطیلات و ورود مسافران به خوانسار نصب تابلوراهنمای معابر از ضروریات بوده واین تابلوها طی روزهای آینده در سه نقطه ی دیگر شهر از جمله ابتدای بلوار علوی(روبه روی کلانتری 11)، بلوار معلم نرسیده به نیروی انتظامی و در ورودی شهر از سمت تهران قبل از میدان امام حسین(ع) نصب خواهد شد.

شهردار خوانسار هزینه خرید و نصب این تابلوها را با اعتبار بالغ بر 500000000 ریال اعلام نمود.

 

 

 

 

 

 

 


1162
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.