شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

زوجهای جوان در شهرداری

زوجهای جوان در شهرداری

10:17 1395/6/14

به مناسبت روز ازدواج و سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) زوجهای جوان شهرداری جلسه ای صمیمی با شهردار خوانسار  داشتند.این جلسه که به همت و برنامه ریزی واحد فرهنگی اجتماعی و امور بانوان تدارک دیده شده بود عصر دیروز 13 شهریورماه و همزمان با روز ازدواج دو نور آسمانی حضرت علی(ع) وفاطمه زهرا(س) در دفتر شهردار برگزار گردید.

در این جلسه صمیمی مهندس اسحاقی شهردار خوانسار ضمن تبریک ازدواج 5 نفر از کارکنان شهرداری ، برای ایشان آرزوی خوشبختی و سعادتمندی در کنار یکدیگر نمود و در پایان جلسه به هر زوج شاخه گلی به نشان صمیمیت و لطافت و مهربانی وهدیه ای اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 


1170
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.