شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اقدامات ستاد مهر

اقدامات ستاد مهر

9:40 1395/6/24

مسئول واحد حمل و نقل و امور ترافیک شهرداری خوانسار اقدامات ستاد مهر را در آستانه شروع سال تحصیلی جدید اعلام کرد.احمدرضا زینعلی در گفتگو با واحد روابط عمومی با اشاره به فرارسیدن ماه مهر و شروع سال تحصیلی 95-96 و تشکیل جلسات منظم با عنوان ستاد مهر خاطرنشان ساخت: از اقدامات ستاد مهر در روزهای اخیر میتوان به اصلاح و نصب تعداد 5 مورد چراغ چشمک زن درمسیر بلوار معلم اشاره کرد.همچنین برنامه ریزی جهت رنگ آمیزی کلیه سرعتگاههای ایمنی سطح شهر انجام شده و قرارداد فیمابین شهرداری و شرکت کاریزرنگ جهت خط کشی مکانیزه معابر عابر پیاده سطح شهر به تعداد 50 مورد انجام و رنگ آمیزیها شروع شده است.

مسئول واحد حمل و نقل اظهار داشت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی معابر جهت تردد دانش آموزان و جلوگیری از وقوع هر گونه حادثه ای ، نصب عبارات احتیاط و هشدار در تردد عابرین پیاده و دانش آموزان در معابر منتهی به مدارس طبق لیست ارائه شده توسط اداره آموزش و پرورش ، و نصب تابلوهای ترافیکی در نزدیکی مدارس و مراکز آموزشی از دیگر اقدامات ستاد مهر بوده است.

وی در خصوص همکاری و مشارکت با پلیس راهور در برنامه ریزی و اجرا نمودن اقدامات ستاد مهر افزود: همکاری با پلیس راهور جهت اصلاح تعدادی از گذرگاههای عابر پیاده در سطح شهر،اصلاح و ایمن نمودن تعداد 4 عدد از سرعتگاههای ایمنی واقع در بلوار آیت اله گلپایگانی و خیابان توحید ، همچنین نصب تعداد 10 عدد تابلوی مدرسه و تابلوی اماکن آموزش عالی نیز اقدامات ستاد مهر در هفته جاری بوده است.

 

 

 

 

 


681
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.