شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

461 ذبح دام در کشتارگاه

461 ذبح دام در کشتارگاه

10:19 1395/7/27

کشتارگاه شهرداری خوانسار از ششم تا دوازدهم محرم به صورت شبانه روزی فعال بود.مسئول خدمات شهری شهرداری در مصاحبه با واحد روابط عمومی در خصوص فعالیت کشتارگاه در ماه محرم اعلام نمود که در شش روز عزای مردم خوانسار تعداد 11 هیئت ، نذورات خود را در کشتارگاه ذبح نمودند که کشتارگاه از ساعت 5 صبح لغایت 22 فعالیت می نمود.

مسئول خدمات شهری اعلام نمود که طی این 6 روز ،تعداد461 کشتار در قالب 11 هیئت در کشتارگاه ذبح شدند و تمامی نقل و انتقال لاشه گوشت ها و قربانی های صورت گرفته به وسیله کامیون حمل گوشت بهداشتی شهری صورت گرفت.

وی اعلام نمود که طی این مدت نظارت دقیق پزشک بر کشتار دام ها وجود داشته است.

 

 


648
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.