شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

جلوگیری از انسداد پلها و آبگرفتگی معابر

جلوگیری از انسداد پلها و آبگرفتگی معابر

13:46 1395/9/13

با حضور به موقع و آماده باش بودن مدیریت بحران شهری از آب گرفتگی معابر و انسداد پلها جلوگیری شد.مهدی احمدی دبیر مدیریت بحران شهری اعلام نمود که با توجه به هشدارهای صادره هواشناسی و مدیریت بحران استان اصفهان عوامل شهرداری از روز چهارشنبه تا شنبه ظهر در حالت آماده باش کامل بودند.

وی اعلام نمود در این مرحله آماده باش که با نزولات آسمانی به صورت باران و ورزش بادشدید همراه بود.بیش از نیمی از پرسنل بر سر کار حضور داشتند و تعداد ده وسیله نقلیه در حال انجام عملیات جهت باز نمودن دهانه پلها و جلوگیری از آب گرفتگی معابر بودند.

احمدی اعلام نمود که طی آماده باش در این سه روز با تلاش نیروهای خدماتی از انسداد بیش از 70 دهنه پل جلوگیری شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


831
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.