شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

ششمین جشنواره آشپزی کدبانوی خوانساری

ششمین جشنواره آشپزی کدبانوی خوانساری

11:23 1396/6/19

ششمین جشنواره آشپزی کدبانوی خوانساری با حضور شرکت کنندگان جشنواره،مسئولین و شهروندان خوانسار در پارک عسل برگزار گردید.این جشنواره با رویکرد پخت عذا با محصولات تولیدی و سوغات خوانسار برگزار شد که تعداد 83 نفر ازبانوان خوانساری در این جشنواره شرکت کردند. این جشنواره با داوری سرآشپزهای حرفه ای رستوران های خوانسار انجام شد و ملاک های داوری شامل طعم، سلامت، دیزاین و مواد خوانساری بود که تمامی نفرات شرکت کننده امتیاز مواد خوانساری را گرفتند.

در این مراسم کارشناس مشاور تغذیه به سلامت بودن برخی مواد غذایی اشاره کرد و تغییر سبک زندگی بانوان در خانواده ها را مهمترین الگوی سلامت معرفی نمود.

در پایان مراسم به 7 نفر از برگزیدگان لوح تقدیر و هدیه اهدا گردید .بخش جنبی جشنواره پخت آش جهت پذیرایی میهمانان و پخت کلوخ پز نمادین در جشنواره بود که با استقبال روبه رو شد.

 

 

 

 

 


201
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.