شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

نمونه برداری از خاک محل های مورد نظر جهت مطالعه و بررسی برای حفظ درختان

نمونه برداری از خاک محل های مورد نظر جهت مطالعه و بررسی برای حفظ درختان

16:54 1397/10/9

نمونه برداری از خاک محل های مورد نظر جهت مطالعه و بررسی حفظ درختان توسط کارشناس مربوطه انجام شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، پس از جانمايي و حفر ١٤ عدد پروفيل خاك در خيابان هاي امام خميني، شهدا و ثقه الاسلام شهيدي، تشريح پروفيل خاك در محل انجام شد و نمونه هاي خاك برداشت شده جهت تعيين ويژگيهاي فيزيك و شيميايي خاك و نيز تعيين عناصر مغذي و ريز مغذي به آزمايشگاه خاكشناسي انتقال يافت.

از ريشه درختان چنار نيز نمونه هايي از داخل هر پروفيل برداشت شد وجهت جداسازي ، كشت و شناسايي عوامل بيماريزاي گياهي به آزمايشگاه پاتولوژي متتقل گرديد.

نتايج اين بررسي ها در اتخاذ روشهاي تقويت خاك و كنترل عوامل بيماريزاي خاكزي در طرح اجرايي- پژوهشي در دست تدوين قابل استفاده خواهد بود.


268
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.