شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پر شدن جوی آب در تیدجان خوانسار جان یک نفر را گرفت

پر شدن جوی آب در تیدجان خوانسار جان یک نفر را گرفت

19:17 1397/12/5

بر اثر پر شدن جوی آب کهریز تیدجان خوانسار و با حرکت آب به سمت خانه‌های قدیمی زن ساکن در یکی از خانه‌های مسکونی جان خود را از دست داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، محسن اسحاقی، شهردار خوانسار در این باره اظهار کرد: در تماس تلفنی با آتش نشانی تخریب و ریزش ساختمانی فرسوده در روستای تیدجان گزارش شد که بلافاصله اکیپ آتش نشانی به محل اعزام شد. وی افزود: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد شخصی در زیر آوار مانده است.

شهردار خوانسار گفت: در این هنگام با حضور و همکاری نیروهای هلال احمر، شرکت گاز و اداره برق، مدیریت بحران شهرداری خوانسار وارد عمل شده و با اعزام بیل مکانیکی و لودر به محل حادثه عملیات آواربرداری آغاز شد.

وی گفت: پس از حدود سه ساعت آوار برداری جسد پیرزنی که در زیر آوار مانده بود خارج شد و با آمبولانس شهرداری به سردخانه بهشت فاطمیه(س) منتقل شد.

اسحاقی تصریح کرد: آوار ساختمان مذکور از نوع آوار کیکی بوده که در آن هیچ منفذی برای تنفس و ادامه حیات فرد محبوس شده وجود نداشته است.

با پر شدن جوی آب کهریز در روستای تیدجان با برگ‌ها و تیغ‌ها سبب شد که جلوی گذر آب در آن گرفته شود و سپس آب به داخل باغ‌ها به حرکت در آید و به سمت خانه‌های قدیمی روستا روانه شود که این موضوع منجر به خراب شدن خانه‌های قدیمی شد.

 

 

 


263
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.