شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

دیدار شهردار و سایر مسئولین ادارات با دبیران مدارس سطح شهر به مناسبت هفته معلم

دیدار شهردار و سایر مسئولین ادارات با دبیران مدارس سطح شهر به مناسبت هفته معلم

8:32 1398/2/16

در سومین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم شهردار و سایر مسئولین شهر خوانسار به منظور تجلیل از خدمات معلمین در مدارس سطح شهر حضور یافتند.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، رئیس اداره آموزش و پرورش خوانسار ضمن تقدیر از شهردار و شورای اسلامی شهر و تشکر از زحمات و توجه ویژه آنان به اداره آموزش و پرورش و مسائل فرهنگی اظهار داشت اینگونه دیدارها باعث دلگرمی بنده و همکارانم در جهت خدمت هرچه بیشتر به امر تعلیم و تربیت خواهد شد و تعامل مثبت ادارات سطح شهر را با اداره آموزش و پرورش بهترین سرمایه برای آموزش و پرورش برشمرد.

در این دیدار از مدارس 17 شهریور – دکتر شریعتی – محمدی - آیت الله طالقانی و دکتر زهرایی بازدید و شهردار خوانسار با اهدای گل و شیرینی از مدیران و معلمان تقدیر نمود.

 

 

 

 

 


275
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.