شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

افتتاح رستوران بانو پخت در پارک سرچشمه خوانسار

افتتاح رستوران بانو پخت در پارک سرچشمه خوانسار

8:1 1398/2/26

رستوران بانو پخت توسط مهندس اسحاقی شهردار خوانسار افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، با توجه به مصوبات کمیسیون عالی سرمایه گذاری شهرداری خوانسار و در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای بانوان خوانساری رستوران پارک سرچشمه جهت سرمایه گزاری و ایجاد اشتغال به تعدادی از بانوان اجاره داده شد.

این مجموعه با بکارگیری تعدادی از بانوان سرپرست خانواده و کدبانوهای خوانساری اقدام به راه اندازی رستورانی تحت عنوان بانو پخت نمودند که نسبت به پخت غذاهای روز و غذاهای محلی خواهند نمود و در آینده ای نزدیک غذای بیرون بر به همراه پیک نیز خواهند داشت.

این مجموعه در روز دوشنبه مورخه 23/2/98 با حضور شهردار و اعضای شورای شهر و تعدادی از بانوان شهر افتتاح گردید.

 

 

 

 

 


655
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.