شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پروژه شناسنامه دار کردن درختان فضای سبز شهری توسط شهرداری خوانسار

پروژه شناسنامه دار کردن درختان فضای سبز شهری توسط شهرداری خوانسار

20:32 1398/4/23

پروژه شناسنامه دار کردن درختان فضای سبز شهری توسط شهرداری خوانسار با هزینه ای بالغ بر 300 میلیون ریال آغاز شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، شهرداری خوانسار به منظور حفظ فضای سبز شهری اقدام به تهیه تجهیزات لازم جهت شناسنامه دار کردن درختان موجود در معابر اصلی نموده که در این پروژه از پلاکهای الکترونیکی جهت ثبت هوشمند اطلاعات درختان استفاده می شود. اجرای این پروژه مزایای بسیاری در پایش و حفظ فضای سبز شهری دارد.

برای اجرای فاز اول اجرای این پروژه ۵۰۰۰ پلاک الکترونیکی خریداری گردیده که هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال را در پی داشته است.

 

 


247
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.