شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برگزاری نمایشگاه عکس محرم در آستانه اربعین حسینی

برگزاری نمایشگاه عکس محرم در آستانه اربعین حسینی

21:28 1398/7/22

شهرداری خوانسار و خانه عکاسان فرهنگسرای خانواده نمایشگاه عکس محرم را برگزار می کند.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، نمایشگاه عکس محرم در آستانه فرارسیدن چهلمین روز شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان به منظور ماندگاری نهضت بزرگ عاشورا و گسترش فرهنگ عاشورایی در فرهنگسرای خانواده برگزار خواهد شد.

نمایشگاه عکس محرم پنجشنبه 25 مهر در گالری استاد یداله کابلی خوانساری فرهنگسرای خانواده گشایش خواهد یافت و تا 4 آبان ماه صبح ها از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 20 پذیرای عموم علاقمندان است.


171
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.