شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

هرس نمودن درختان چنار خیابان های آیت الله العظمی خوانساری و امام خمینی (ره)

هرس نمودن درختان چنار خیابان های آیت الله العظمی خوانساری و امام خمینی (ره)

8:45 1399/9/4

شهرداری خوانسار نسبت به هرس نمودن درختان چنار خیابان های آیت الله العظمی خوانساری و امام (ره) اقدام نمود.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس عباس نوروزی مسئول طرح و توسعه فضای سبز شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : هرس پاییزه درختان چنار خیابان های آیت الله العظمی خوانساری و امام (ره) در حال انجام می باشد.

وی در ادامه با اعلام این که پرسنل فضای سبز شهرداری برنامه هرس درختان را با نظارت و رعایت نکات فنی لازم آغاز نمودند افزود : این اقدام به منظور جوان کردن درختان مسن از طریق حذف شاخه های پیر و وادار نمودن درخت به تولید شاخه های جدید ، ایجاد تعادل بین شاخه و ریشه ، حذف شاخه های خشک،مزاحم،آفت زده ، بیمار، شکسته و ایجاد شرایط مناسب جهت ورود نور و هوا به درون شاخه ها و پراکندگی نقاط متراکم به منظور زیبایی صورت می گیرد.

وی در پایان افزود : این عملیات در نقاط مختلف سطح شهر ازجمله پارک ها و بلوارها نیز انجام خواهد شد.

 

 


95
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.