شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

بسته بندی و دپو کردن مخلوط ماسه و نمک برای استفاده در بارشهای برف

بسته بندی و دپو کردن مخلوط ماسه و نمک برای استفاده در بارشهای برف

9:37 1399/9/5

مسئول خدمات شهری شهرداری خوانسار از تهیه و دپو کردن مخلوط شن و نمک در انبارهای شهرداری با هدف آمادگی برای روزهای برفی خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، مهندس محسن جاپلقی مسئول خدمات شهری شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود: با توجه به اطلاعیه سازمان هواشناسی استان، نسبت به بارش برف در روزهای آتی، انبارهای شن  و نمک شهرداری خوانسار با هدف آمادگی برای روزهای برفی کاملاً تجهیز شده و با اجرای این طرح زمان بازگشایی معابر هنگام بارش های شدید کاهش می یابد.

وی اذعان داشت: علاوه بر دپو نمودن مخلوط شن و نمک در انبارهای مذکور، تجهیزات و ماشین آلات لازم برای برف روبی و عادی سازی تردد در مسیرهای اصلی موقع بارش برف، در حال آماده باش است.

همچنین در حدود 15000 کیسه مخلوط ماسه و نمک توسط پرسنل شهرداری در حال بسته بندی می باشد تا برای استفاده عموم شهروندان در معابر قرار داده شود.

 

 

 

 

 


95
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.