شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

نوسازی تاکسی‌های شهر خوانسار در حال اجرا می باشد

نوسازی تاکسی‌های شهر خوانسار در حال اجرا می باشد

13:19 1399/9/20

مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار: طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر خوانسار با سطح آلایندگی یورو پنج در حال اجرا می باشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، با توجه به بخشنامه صادره از اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده شهری خوانسار با اختصاص خودروهای دارای سطح آلایندگی یورو پنج با پرداخت نقدی در حال اجرا می باشد.

احمدرضا زینعلی مسئول واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار خاطرنشان کرد: در این طرح تاکسی‌های فرسوده سمند و پژو نوسازی می‌شود، البته مبلغ اسقاط تاکسی‌های فرسوده سمند و پژو بستگی به نوع خودرو متغایر است.

زینعلی عنوان کرد: متقاضیان برای ثبت نام در طرح نوسازی باید به واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری خوانسار مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: در شهر خوانسار 83 دستگاه تاکسی فعال است که ۳۰ درصد آن‌ها فرسوده است و در حال حاضر 4 دستگاه تاکسی در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی ثبت نام نموده اند.

 


78
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.