شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

بازدید فرماندار و شهردار از محل اجرای عملیات کنار گذر شهری خوانسار

بازدید فرماندار و شهردار از محل اجرای عملیات کنار گذر شهری خوانسار

19:34 1399/9/26

با بهره برداری از کنارگذر و عدم ورود خودروهای سنگین و گذری از بار ترافیکی شهر کاسته می شود.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار : مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار به همراه مهندس اسحاقی شهردار ،رئیس شورای شهر ، رئیس اداره راه و شهرسازی و مهندس مقدسی معاونت شهرداری از محل اجرای پروژه کنار گذر شهری بازدید نمودند.

فرماندار هدف از احداث کنار گذر شهرخوانسار را عدم ورود خودروهای سنگین به شهر و جلوگیری از ترافیک های سنگین و پرخطر دانست و افزود شهرستان خوانسار از جمله شهرهای گردشگر پذیر است که درفصول مختلف به ویژه ایام تعطیل مورد استقبال گردشگران زیادی قرار می گیرد که با وجود کنارگذر و عدم ورود خودروهای سنگین و گذری از این بار ترافیکی کاسته می شود. فرماندار درپایان گفت ان شااله با همراهی دستگاه های مرتبط هر چه سریع تر شاهد آغاز اجرای عملیات این کنار گذر در شهر خوانسار باشیم.

این بازدید به منظور بررسی آیتم های موجود جهت احداث کنارگذر شهری صورت گرفت.

 


64
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.