شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اجرای عملیات احداث دیوار سنگی و کف بند مسیل سرچشمه خوانسار

اجرای عملیات احداث دیوار سنگی و کف بند مسیل سرچشمه خوانسار

12:48 1399/9/27

عملیات اجرای احداث دیوار سنگی مسیل سرچشمه در حال اجرا می باشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار : مهندس علیرضا مقدسی معاونت شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : احداث دیوار سنگی مسیل سرچشمه با هدف ساماندهی رودخانه های فصلی و جلوگیری از آسیب رسیدن به منازل مسکونی اطراف مسیل و همچنین کوچه سرچشمه در حال اجراست.

مهندس مقدسی اظهار داشت : جلوگیری از تخریب رودخانه ، پیشگیری از حوادث غیرمرقبه و هدایت سیلاب و نیز پیشگیری از تخریب منازل و کوچه و جاری شدن سیل در این قسمت از شهر و تسهیل در بهبود عبور و مرور از مهمترین اهداف اجرایی این پروژه است.

 

 

 

 


157
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.