شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

پخش ویژه برنامه انارعاشقی به مناسبت روز پرستار و شب یلدا

پخش ویژه برنامه انارعاشقی به مناسبت روز پرستار و شب یلدا

19:24 1399/9/29

به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه های شب یلدا و روز پرستار به صورت مجازی برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار : بهمن عبدالرحیمی مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : به مناسبت شب یلدا و همچنین میلاد حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار و همچنین زادروز چهره ماندگار ملی خوشنویسی ایران استاد یدالله کابلی خوانساری و در راستای ترویج عدم برگزاری شب نشینی خانوادگی شب یلدا به دلیل شیوع کرونا ؛ فرهنگسرای خانواده خوانسار و دبیرستان دکتر علی شریعتی اقدام به تولید ویژه برنامه ای با نام انار عاشقی نموده است.

عبدالرحیمی در ادامه بیان داشت : این برنامه مجری محور برای اولین بار در محیطی سنتی و دلنشین همراه با اجرا و هنرنمایی دانش آموزان خوانساری صورت گرفته است.

وی در پایان باتوجه به شرایط حال حاضر بیماری در کشور از مردم خواست تا برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان کمک کنند تا یلدای امسال را با خاطره‌ای متفاوت، به دور از هم و به صورت مجازی برگزار کنند تا شیرینی بلندترین شب سال با برگزاری دورهمی‌های کوچک تلخ نشود.


64
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.