شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

برپایی نمایشگاه عکس 25 دی به مناسبت روز حماسه و ایثار مردم خوانسار

برپایی نمایشگاه عکس 25 دی به مناسبت روز حماسه و ایثار مردم خوانسار

10:6 1399/10/22

نمایشگاه عکس 25 دی به مناسبت روز حماسه و ایثار مردم خوانسار در فرهنگسرای خانواده برپا شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار ، بهمن عبدالرحیمی مسئول فرهنگی و اجتماعی شهرداری خوانسار با اعلام این خبر افزود : به مناسبت روز حماسه و ایثار مردم خوانسار و به همت واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری و فرهنگسرای خانواده نمایشگاه "عکس ۲۵" در نگارخانه استاد کابلی فرهنگسرای خانواده بر پا شد.

وی افزود: این نمایشگاه شامل ۲۵ قطعه عکس مربوط به رزمندگان خوانساری گردان یا زهرا(س) و مراسم تشییع پیکر مطهر ۲۵ شهید کربلای پنج در شهرستان خوانسار است.

عبدالرحیمی اضافه کرد: مردم شهرستان خوانسار 310 شهید در طول عمر انقلاب اسلامی اهدا کردند که  در روز 25 دی ماه سال 65 ، 25 شهید کربلای پنج را در یک روز تشییع کردند و از این رو ، 25 دی ماه روز حماسه و ایثار شهرستان خوانسار نام گذاری شده است.

مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری خوانسار تصریح کرد: هدف از برپایی نمایشگاه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی است.

وی در پایان افزود : بازدید از نمایشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی همه روزه تا 30 دیماه صبح ها از ساعت 8 الی 12 و بعدازظهرها از ساعت 15 الی 18 برای علاقه مندان برقرار می باشد.


58
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.