شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

فعالیت بازار روز (سه شنبه بازار) خوانسار با رعایت پروتکل های بهداشتی

فعالیت بازار روز (سه شنبه بازار) خوانسار با رعایت پروتکل های بهداشتی

14:13 1399/11/7

تمامی بازارهای سیار اعم از روزبازارها، عصربازارها، شب بازارها و جمعه بازار کتاب و خودرو ، فعالیت مجدد خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز کرده اند.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار: روز بازارها از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۸، با دستور ستاد مبارزه با کرونا به طور کامل تعطیل شده بودند.

مهندس جاپلقی مسئول خدمات شهری شهرداری خوانسار گفت: از تاریخ ۷ بهمن ماه ۱۳۹۹ فعالیت بازار روز خوانسار در فضای روباز و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی مناسب آغاز می‌گردد تا بدین ترتیب ضمن تامین اقلام مورد نیاز شهروندان عزیز، از گسترش بیماری اجتناب گردیده و سلامت شهروندان به خطر نیفتد اما لازمه تحقق این امر همکاری و همراهی همشهریان عزیز در رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌باشد.

مهندس جاپلقی در پایان از همشهریان محترم درخواست نمود تا نسبت به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش اهتمام ویژه داشته باشند.

 


206
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.