شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

آغاز عملیات احداث کنارگذر شرقی خوانسار با حضور استاندار اصفهان

آغاز عملیات احداث کنارگذر شرقی خوانسار با حضور استاندار اصفهان

20:40 1399/11/18

کنارگذر شرقی خوانسار حدفاصل میدان عسل تا کیلومتر پنج کمربندی است که با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال کلنگ زنی شده است.به گزارش روابط عمومی شهرداری خوانسار: با حضور دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان و همچنین دکتر سید مسعود خاتمی نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی و همچنین مقامات استانی و شهرستانی عملیات اجرایی کنارگذر شرقی خوانسار به طول نوزده و نیم کیلومتر به صورت تلفیقی با کمربندی شهری در سه مرحله با مشارکت اداره راه و شهرسازی و شهرداری خوانسار آغاز شد.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اصفهان، برای احداث کمربندی خوانسار بودجه ای تخصیص یافت، افزود: کنارگذر شرقی خوانسار حدفاصل میدان عسل تا کیلومتر پنج کمربندی با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال توسط شهرداری خوانسار انجام خواهد شد.

در این مراسم مهندس اسحاقی شهردار خوانسار با بیان اینکه خوانسار تنها شهر بدون کمربندی در استان است و با تردد کامیون‌ها از داخل شهر مشکلات ترافیکی ایجاد شده است ، گفت: برای احداث این پروژه باید با برنامه مدون و هر چه سریع‌تر نسبت به اجرای آن اقدام نمود .

 

 

 


249
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.