شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

دفترچه های طرح بومی

دفترچه های طرح بومی

12:31 1394/7/14

دفترچه های طرح دار بومی خوانسارآماده توزیع و عرضه شده است. این دفترچه ها که در سال دوم چاپ و توزیع  خود قرار دارد،با طرح جلدی متفاوت از سال گذشته چاپ گردیده است.دفترچه ها 80 برگ و فنری دوبل می باشد که با قیمت 3000 تومان در فروشگاه شهروند(واقع در پارک سرچشمه) به فروش میرسد.

لازم به ذکر است که در طراحی جلد این دفترچه ها از شخصیت های کارتونی ایرانی استفاده شده که خود الگوی بسیار مناسبی برای سن کودکان و نوجوانان می باشد.

این دفترچه ها در چهار طرح با گروه سنی کودکان و نوجوانان و یک طرح جهت بزرگسالان چاپ شده است که برای همه اقشار قابل استفاده باشد.

یکی دیگر از زیبایی های این دفترچه ها حک شدن نام خوانسار در هر صفحه از این دفترچه ها است. 


620
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.