شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

فعالیت های عمرانی در ایام محرم

فعالیت های عمرانی در ایام محرم

12:43 1394/7/23

در آستانه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) ، عملیات لکه گیری آسفالت در محل هیئت های خوانسار انجام می شود.مهندس علیرضا مقدسی در گفتگو با واحد روابط عمومی خاطر نشان ساخت: با فرا رسیدن ایام عزاداری هیئت های خوانسار و با هماهنگی مسئولین هیئت ها، در خیابان های منتهی به هیئت ها و محل پذیرایی و نذورات و همچنین محل مهمانسراهای هیئت ها، به صورت مدون عملیات لکه گیری آسفالت انجام می شود.

وی خاطر نشان ساخت: اصلاح جداول، ترمیم ترانشه ها، خاکبرداری واصلاح سطوح، کانیو گذاری و.... از دیگر اقداماتی است که این روزها جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم و پذیرایی از میهمانان هیئت ها در عزاداری امام حسین(ع) انجام می گیرد.

 

 

IMG_6756jpg.zip (194/23 kb)


726
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.