شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

خرید یک دستگاه کامیون زباله

خرید یک دستگاه کامیون زباله

9:55 1394/8/9

شهردار خوانسار از خرید یک دستگاه کامیون زباله کش خبر داد.مهندس محسن اسحاقی با اشاره به حجم زباله تولیدی در خوانسار خاطر نشان ساخت: زباله تولیدی در شهر خوانسار به میزان  15 تا 17 تن می باشد که جمع آوری این مقدار ، مستلزم امکانات بیشتری است، که با خرید این دستگاه تسهیل در جمع آوری زیاله، همچنین صرفه جویی در وقت و زمان(با توجه به گستردگی مکانی شهر)این امر میسر می گردد.

وی در خصوص مشخصات و کاربرد این دستگاه افزود: ظرفیت این ماشین حمل زباله 10 تن می باشد وبا هزینه 600000000 ریال خریداری شده است،همچنین از این کامیون  برای جمع آوری زباله در معابر اصلی شهری استفاده می گردد.

 


1214
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.