شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اولین جلسه تقویم فرهنگی

اولین جلسه تقویم فرهنگی

12:29 1394/10/27

اولین جلسه تقویم فرهنگی عصر دیروز شنبه 26 دیماه در دفتر شهردار برگزار شد.این جلسه که با حضور شهردار، مسئولین روابط عمومی و واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری، برخی از جوانان هنرمند و صاحب نظر تشکیل شد، درباره آیتم ها و نوع تقویم، طرحها،مشاهیر،محدودیت های تقویم ،طبیعت ، جاذبه های گردشگری و... بحث و تبادل نظر گردید.

همچنین در خصوص پیشنهادات و بازخوردها در تقویم فرهنگی سال 94 صحبت شد و هدف ها در رویکرد جدید تقویم فرهنگی سال 95 تبیین گردید.

در پایان این جلسه از دو هنرمند جوان آقایان علی معصومی وبهنام عافی ، طراحان گرافیکی جلد دفترچه های طرح بومی چاپ 93 و 94 وتقویم فرهنگی 94،طراح نقشه گردشگری و تابلوهای مشاهیر خوانسارتقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

 

 


742
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.