شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

رانندگان تاکسی در شهرداری

رانندگان تاکسی در شهرداری

14:18 1394/11/21

عصر دیروز سه شنبه 20 بهمن ماه ، جلسه با رانندگان شهری خوانسار در سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید.در این جلسه که با حضور نماینده شورای اسلامی شهر در تاکسیرانی، رئیس پلیس راهور، مسئول حمل و نقل همگانی شهرداری و تعداد کثیری از رانندگان تاکسی شهری خوانسار تشکیل شد، پیرامون مسائل و مشکلات فرهنگی و ترافیکی بحث و تبادل نظر گردید.

معضل تجمع بیشتر از تعداد مصوب تاکسی ها در میدان امام(ره) و لزوم رعایت تاکسیرانان مطرح گردید،همچنین در خصوص همکاری و مساعدت راهور در جهت جلوگیری از تردد خودروهای مسافربر شخصی صحبت شد و واحد حمل و نقل همگانی شهرداری نیز از اقدام شهرداری در مورد خط کشی محل ایستگاه تاکسی ها و نصب تابلو در اکثر ایستگاههای تاکسی گزارشی ارائه کرد.

در پایان این جلسه از رانندگان وظیفه شناس و مورد رضایت شهروندان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 


520
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.