شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

روز گویش خوانساری

روز گویش خوانساری

13:15 1394/12/5

شهردار خوانسار: روز گویش خوانساری فرصتی است که تلاش کنیم  این گویش از بین نرود.مهندس محسن اسحاقی در گفتگو با واحد روابط عمومی، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) خاطر نشان ساخت: اسفندماه 94 و روز گویش خوانساری با ایام فاطمیه و شهادت دخت نبی مکرم اسلام تلاقی پیدا کرد و همچنین ایام انتخابات  خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس است و با وجود این مناسبت ها، برنامه های گویش خوانساری به ایام نکوداشت روز خوانسار در اردیبهشت ماه موکول می شود.

وی همچنین با تبریک این روز اضافه کرد: روز گویش خوانساری فرصتی است که تلاش کنیم این گویش از بین نرود و خوانساری تکلم کردن خوانساری ها تنها به زمان و روز دوم اسفندماه محدود نباشد.


438
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.