شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

هفته بدون حادثه

هفته بدون حادثه

14:17 1395/1/9

هفته اول سال 95 هیچ گونه گزارش حادثه یا آتش سوزی به آتش نشانی اعلام نشد.مسئول ایستگاه آتش نشانی و کمیته امداد و نجات شهرداری خوانسار اعلام نمود که هفته اول سال 95 هیچ گونه حادثه و حریقی در سطح شهر خوانسار رخ نداد و بحمداله تماسی با 125 گرفته نشد.

مهدی احمدی اعلام نمود که به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی کارشناسان آتش نشانی نسبت به بازدید از اماکن اسکان نوروزی ازجمله مدارس و هتل و سرای پدری و مهمانسرای جهانگردی در پیش از نوروز اقدام نمودند و مشکلات احتمالی را جهت رفع آن منعکس نمودند.

مسئول کمیته امدادونجات شهرداری خوانسار همچنین از چاپ و توزیع 2000 بروشور هشداری ایمنی درخصوص چهارشنبه آخرسال و حضور کارشناسان آتش نشانی در صبحگاه مدارس جهت توجیه دانش آموزان درخصوص خطرات و حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد.

مهدی احمدی اعلام نمود که کلیه پرسنل ایستگاه آتش نشانی در آماده باش کامل جهت خدمت رسانی به مسافرین و همشهریان عزیز می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1594
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.