شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

جلسه هماهنگی  جشن روز خوانسار

جلسه هماهنگی جشن روز خوانسار

15:57 1395/2/15

جلسه هماهنگی جشن روز خوانسار در روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ساعت 8:30 صبح در محل سالن اجتماعات شهرداری خوانسار تشکیل گردید.این جلسه که به میزبانی شهرداری خوانسار بنا بر دعوت قبلی از ادارات مرتبط با برگزاری جشن روز خوانسار در محل سالن اجتماعات شهرداری تشکیل شد، با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهی انتظامی شهرستان ، مدیریت راهور، نماینده فرمانداری ، دانشگاه پیام نور، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره ورزش و جوانان و میراث فرهنگی و گردشگری تشکیل گردید.

در این جلسه هماهنگی های لازم انتظامی ، ترافیکی و اداری بین مسئولان صحبت شد و مقرر گردید تمام برنامه ریزی ها برای اجرای یک مراسم جشن با حضور همشهریان و مسئولین در خور شان مردم برگزار گردد.

همچنین مقرر شد همشهریان عزیز سعی نمایند حتی المقدور بدون استفاده از وسیله نقلیه شخصی (با وسایل حمل و نقل عمومی یا پیاده) به محل برگزاری جشن حضور بهم رسانند ، به دلیل جلوگیری از ترافیک و آسایش و سهولت تردد مسافرین و مهمانان.

 

 

 

 

 

 


1028
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.