شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تکمیل روشنایی پارک عسل

تکمیل روشنایی پارک عسل

13:19 1395/3/19

شهردار خوانسار از تکمیل روشنایی پارک عسل خبر داد.مهندس محسن اسحاقی در گفتگو با واحد روابط عمومی، با اشاره به فعالیت های نکوسازی و زیباسازی در پارک عسل خاطر نشان ساخت: با توجه به ضرورت روشنایی و دیدکامل در پارک عسل با نصب 100 عدد چراغ پارکی در 2 مدل در این محل، روشنایی پارک درحال تکمیل شدن می باشد.

وی عنوان کرد: تکمیل روشنایی پارک عسل با هزینه ای بیش از 1500000000 ریال انجام شده است.

لازم به توضیح است که پارک عسل خوانسار در میدان ورودی خوانسار از سمت اصفهان به نام میدان عسل قرار گرفته است که در سال 94 آغاز  و در فاز اول این پروژه عملیات احداث دریاچه و محوطه سازی آن انجام شده است و فازهای بعدی آن در حال تکمیل شدن می باشد.

 

 

 


1062
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.