شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تملک، تخریب و آزادسازی ساختمان اداره برق سابق

تملک، تخریب و آزادسازی ساختمان اداره برق سابق

11:49 1395/4/8

با امضای توافق نامه بین شهرداری و اداره برق، محل سابق این اداره واقع در سنگ شیر در تملک شهرداری قرار گرفت و تخریب گردید.این تخریب با هدف بازگشایی خیابان در این مسیر و افزایش طول خیابان بوده است.

ساختمان اداره برق سابق با مساحت 1105 متر مربع بوده که در ابتدای خیابان شهید توحیدی بیدهند و کنار مسجد صاحب الزمان (عج) سنگ شیر قرار گرفته است و از دو طرف این ساختمان به سمت داخل بیدهند راههای جداگانه ای وجود داشت که با تخریب این ساختمان می توان در آینده خیابان وسیع و در خور شان مردم منطقه ،ساخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

تشکیل جلسه و امضای توافقنامه

 


575
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.