شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

حضور فعال آتش نشانی در شبهای قدر

حضور فعال آتش نشانی در شبهای قدر

10:46 1395/4/9

حضور یک تیم آتش نشانی در شبهای قدر از ساعت 22:30 لغایت 3:30 بامداد در میدان امام (ره) احساس آرامش را به مردم دادمهدی احمدی مسئول آتش نشانی خوانسار در مصاحبه با روابط عمومی شهرداری اعلام نمود که با برنامه ریزی صورت گرفته در واحد آتش نشانی شهرداری خوانسار و با توجه به حضور شهروندان عزیز در مساجد و حسینیه ها برای برگزاری شبهای قدر، و به منظور آمادگی و واکنش سریع در حوادث احتمالی در این شب ها به دلیل روشن بودن اکثر اجاق های گاز جهت پخت سحری و خالی بودن منازل از سکنه، تیم آماده به خدمت آتش نشانی از ساعت 22:30 لغایت 3:30 بامداد در میدان امام (ره) حضور یافتند تا مردم با احساس آرامش نسبت به راز و نیاز با معبود خود شبهای قدر را برگزار کنند.

مسئول ایستگاه آتش نشانی همچنین خبر از برنامه ریزی و برقراری کشیک وشیفت آماده در تعطیلات عید سعید فطر در پارک سرچشمه به جهت افزایش ضریب ایمنی و عکس العمل در صورت وقوع حادثه خبر داد.

 

 


1549
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.