شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

کانیوگذاری معابر و کوچه های خوانسار

کانیوگذاری معابر و کوچه های خوانسار

10:16 1395/4/27

مسئول واحدعمرانی شهرداری از اجرای 2 کیلومتر کانیو گذاری معابر خوانسار خبر داد.مهندس علیرضا مقدسی مسئول عمرانی شهرداری خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام کرد:اجرای پروژه کانیوگذاری در معابر و کوچه های خوانسار از یکماه پیش در دستور کارشهرداری قرار گرفته است و تا کنون ادامه دارد.

مهندس مقدسی هدف از اجرای کانیو گذاری را ، دفع آبهای سطحی، بالابردن طول عمر آسفالت، شیب بندی مناسب با طول کوچه ها و بالابردن سطح ایمنی حرکت در مسیرها اعلام کرد و افزود: در این یک ماه 2 کیلومتر از کوچه ها و معابر در محله های سردشت، باباسلطان ، خیابان 22 بهمن ، خیابان 13 محرم، خیابان توحید ، کوچه دانش و....کانیو گذاری شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

* بازنشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


766
مطالب مرتبط


ایجاد بلوار بین میدان عسل- دانشگاه دولتی وآموزشکده
مهندس محمود منصوری
باسلام وخسته نباشید درصورت بودجه نسبت به احداث بلوار مابین میدان عسل -دانشگاه دولتی وآموزشکده جهت کاهش حوادث رانندگی واصلاح نقاط حادثه خیزو ارتباط واتصال به شهراقدام فرمائید باتشکر

لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.