شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

فعالیت های واحد فضای سبز

فعالیت های واحد فضای سبز

12:36 1395/4/29

مسول واحد فضای سبز از تغییر سیستم آبیاری بلوار سردار شهید صادقی خبر داد.مهندس عباس نوروزی در گفتگو با واحد روابط عمومی شهرداری خاطرنشان ساخت:درراستای صرفه جویی در هزینه ها و انرژی ، حفظ و نگهداری فضای سبز بلوارها و نقاط مختلف شهری ، پروژه تغییر سیستم آبیاری فضای سبز در بلوار سردار شهید صادقی آغاز شده است و لازم به توضیح است که قبلا آبیاری فضای سبز این بلواربه صورت دستی بوده وهم اکنون در حال اجرای لوله گذاری جهت آبیاری قطره ای هستیم.

مسئول واحد فضای سبز اعلام کرد: واحد فضای سبز در دو گروه مجزا مشغول فعالیت هستند و علاوه بر تغییر سیستم آبیاری بلوار شردارشهید صادقی ، در پارک عسل نیز اقدامات زیرسازی و لوله گذاری جهت اجرای فضای سبز فاز 3 این مجموعه  در حال انجام است.

* باز نشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


534
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.