شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تعریض خیابان  در منطقه باباسلطان

تعریض خیابان در منطقه باباسلطان

13:49 1395/4/29

پروژه تعریض خیابان ، دیوار کشی و احداث پل در منطقه باباسلطان در حال اجرا می باشد.در ادامه پروژه آزادسازی و تعریض خیابان اصلی در منطقه باباسلطان ، این تعریض به صورت دیوار کشی و جدا سازی حریم خیابان و احداث پل ورودی جهت کوچه های این محله بوده است.

مهندس علیرضا مقدسی اعلام کرد: دیوار کشی در این منطقه به طول 100 متر بوده است و حجم سنگ کاری در این دیوار کشی به میزان 250 مترمکعب انجام شده است.

مسئول واحد عمرانی شهرداری خاطرنشان ساخت: به منظور دسترسی راحت ساکنین کوچه های منتهی به خیابان اصلی و سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه ، همچنین بهسازی و زیباسازی کوچه ها، در این منطقه احداث 2 عدد پل سواره رو نیز انجام شده است که ورودی کوچه ها بوده و با هزینه ای بالغ بر 80000000 ریال احداث شده است.

مهندس مقدسی افزود: هزینه دیوار کشی در این منطقه به میزان 250000000 ریال نیز انجام شده است.

 

 

 

 

 

 

* بازنشر اخبار باذکر منبع بلامانع است.


627
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.