شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

اتمام مرحله کوهبری در میدان عسل

اتمام مرحله کوهبری در میدان عسل

12:53 1395/5/10

مسئول واحد عمرانی شهرداری از اتمام مرحله کوهبری در میدان عسل خبر داد. 

مهندس علیرضا مقدسی در گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام کرد: در راستای اجرای مصوبه شورای ترافیک مبنی بر پر خطر بودن میدان عسل و کم بودن  دید رانندگان از سمت جاده اصفهان در ورودی خوانسار، شهرداری خوانسار اقدام به برش کوه در شرق میدان عسل  نمود که هم اکنون این مرحله به پایان رسیده است.

مسئول واحد عمرانی شهرداری خاطر نشان ساخت: از اهداف دیگر این اقدام ، ایجاد ورودی جهت کنارگذر شرقی خوانسار و  بازشدن دید میدان  از سمت جاده اصفهان بوده است.

وی در خصوص اجرای این مرحله افزود: برش کوه و خاکبرداری  این پروژه در فروردین ماه آغاز و تا ابتدای مرداد ادامه داشت و در این مدت  کوهبری به میزان 35000مترمکعب بوده است و با هزینه ای بالغ بر 2000000000 ریال انجام شده است.

 

 

 

 

* بازنشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


641
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.