شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تخریب بافت فرسوده

تخریب بافت فرسوده

10:58 1395/5/12

واحد خدمات شهری شهرداری خوانسار از تخریب بنای مخروبه در محله مالگاه خبر داد.به گزارش واحد خدمات شهری این بنا به متراژ 270 متر مربع بوده است که موقعیت مکانی آن جنب مسجد فاطمه الزهرا(س) در محله مالگاه می باشد.

واحد خدمات شهری با اشاره به اهداف این تخریب گفت:از آنجایی که این بنا به محل تخلیه زباله های خانگی و محل تجمع حیوانات تبدیل شده بود وباعث آزار و شکایت ساکنان آن محل شده بود که در راستای رضایت شهروندان و جلوگیری از تولید آلودگی در این محل این تخریب انجام شد.

این واحد اعلام کرد: این تخریب با هدف آزادسازی کوچه و رفع خطر انجام شده است و پس از تخریب بنا حدود 75 متر مربع آزادسازی کوچه انجام شده است.میزان خاکبرداری در این تخریب 150 مترمکعب بوده است.

 

 

 

* بازنشر اخبار با ذکر منبع بلامانع است.


493
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.