شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

نصب مجموعه بازی در پارک عسل

نصب مجموعه بازی در پارک عسل

12:39 1395/5/23

مسئول واحد عمرانی شهرداری از نصب مجموعه بازی کودکان در پارک عسل خبر داد.مهندس علیرضا مقدسی در گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام نمود: تعداد 2 مجموعه بازی پلی اتلین جهت بازی و سرگرمی کودکان در مجموعه پارک عسل نصب گردید.

مهندس مقدسی خاطر نشان ساخت : با توجه به استقبال شهروندان و گردشگران از فضای پارک عسل و همچنین ایجاد فضای بازی و نشاط برای کودکان و خردسالان از ابتدای هفته قبل مشغول نصب 2 عدد مجموعه بازی های کودکان شدیم که تا دو سه روز دیگر قابل بهره برداری می باشد.

مسئول واحد عمران شهرداری افزود: راه اندازی این مجموعه بازیها با هزینه ای بالغ بر 600000000 ریال انجام شده است.

مهندس مقدسی همچنین از ساخت نمازخانه برادران و خواهران نیز اشاره کرد و گفت: نصب دو عدد فضای نمازخانه همراه با سنگ کاری و سیمان کاری انجام شده که جهت اقامه نماز در ضلع شمالی پارک عسل تعبیه شده است.

وی در خصوص اقدامات برنامه ریزی شده در پارک عسل اضافه کرد: محصور نمودن ونرده کشی مجموعه پارک بازیها و جدول بندی اقداماتی است که بلافاصله مشغول انجام آن خواهیم شد.

 

 

 

 


792
مطالب مرتبط


تشکر
امین
دمتون گرم

لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.