شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

انجام پروژه های ترافیکی

انجام پروژه های ترافیکی

11:32 1395/5/28

شهردار خوانسار از اقدامات ترافیکی شهرداری در این روزهای اخیر خبر داد.مهندس محسن اسحااقی در گفتگو با واحد روابط عمومی شهرداری اعلام نمود: به منظور ساماندهی تابلوهای شهری و راهنمایی صحیح رانندگان و مسافران ، تابلوهای راهنمای مسیرها از نوع استوانه ای در خیابان آیت اله علوی(ره) و در بلوار سردار صادقی نصب شده است.

شهردار خوانسار با اشاره به مصوبات شورای ترافیک شهرستان خاطرنشان ساخت: شورای ترافیک شهرستان مصوبه ای در خصوص نصب سرعت گیر د رخیابان شهید توحیدی داشت که شهرداری نیز با توجه به این درخواست شواری ترافیک و همچنین درخواست ساکنین محل اقدام به نصب سرعت گیر نمود.همچنین نصب سرعت گیر در منطقه سنگ شیر و قودجان نیز انجام شده است.

مهندس اسحاقی افزود: رنگ آمیزی سرعت گیرهای سطح شهر نیز از اقدامات دیگری است که در جهت ارتقای سطح ایمنی در امور ترافیکی شهر خوانسارانجام شده است.

شهردار خوانسار در خصوص تابلو نام معابر نیز اظهار داشت: هر ماه جلسه شورای نامگذاری معابر نیز انجام می شود و بلافاصله پس از مصوبه شورای نامگذاری ،تابلوهای نام معابر نیز اصلاح و یا نصب می شود که با رضایتمندی شهروندان همراه بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


492
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.