شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

طرح نوسازی تاکسی های فرسوده

طرح نوسازی تاکسی های فرسوده

11:13 1395/5/30

مسئول واحد تاکسیرانی شهرداری خوانسار از اتمام مرحله اول نوسازی تاکسی های فرسوده در خوانسار خبر داد.احمدرضا زینعلی در گفتگو با واحد روابط عمومی خاطر نشان ساخت: در راستای اجرای طرح نوسازی 90 هزار دستگاه تاکسی فرسوده در کشور با هدف کاهش آلودگی هوا ،رفاه مسافرین و افزایش رضایتمندی شهروندان ، از طریق سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور و به همت مالکین محترم تاکسی های فرسوده با سن بیش از 10 سال انجام گردید.

مسئول واحد تاکسیرانی اضافه کرد: در مرحله اول اجرای این طرح تعداد 10 تاکسی فرسوده از ناوگان حمل و نقل همگانی خوانسار خارج گردید و تاکسی نو جایگزین گردید.

زینعلی با اشاره به برنامه پیش روی این واحد افزود: شایان ذکر است مرحله نوسازی تعداد 13 عدد دستگاه تاکسی دیگر نیز در دست پیگیری و اقدام می باشد.

 

 

 

 


893
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.