شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

تخریب بیش از 1200 مترمربع بنای فرسوده

تخریب بیش از 1200 مترمربع بنای فرسوده

13:16 1395/6/4

شهردار خوانسار از تخریب بیش از 1200 مترمربع بنای فرسوده در محله بیدهند خبر داد.

 مهندس محسن اسحاقی در گفتگو با واحد روابط عمومی عنوان کرد: با توجه به تعریض و آزادسازی ها در محله بیدهند طی سه هفته اخیر تعداد 9 بنای فرسوده که محل زباله و تجمع حیوانات ولگرد شده بود تخریب گردید.

شهردار خوانسار از میزان تخریب سخن گفت و خاطرنشان ساخت: در پروژه تخریب بناهای فرسوده در هفته های اخیر ،میزان 1200 مترمربع بنا تخریب شده است که با تلاش کلیه واحدهای شهرداری اعم از خدمات شهری ،عمرانی، امور نقلیه ، امور حقوقی وهمکاری و مساعدت های شهروندان به ویژه ساکنین محله بیدهند، این میزان تخریب انجام شده است و 300 مترمکعب نیز میزان خاکبرداری بوده است.

مهندس اسحاقی با اشاره به اهداف این تخریب ها اعلام کرد: آزادسازی معابر و خیبابان ها از اهداف اصلی این تخریب هاست و همچنین بناهای فرسوده محلی برای جمع آوری زباله های خانگی،محل تجمع حیوانات و انتشار آلودگی است که با حکم دادستانی و انجام کلیه موارد حقوقی آن این تخریب ها انجام می شود.

وی افزود: این تخریب ها در کوچه شهید مطهری، خیابان شهیدان امینی، خیابان شریف و.... در محله ی بیدهند بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 


559
مطالب مرتبط


اصلاح ورودی سه راهی صفادشت- گلپایگان -خوانسار وآسف
مهندس منصوری
باسلام وخداقوت خواهشمنداست نسبت به احداث جزیره (بلوار)سه راهی صفادشت -گلپایگان وزیرسازی وآسفالت وایجاد فضای سبز واحداث روشنایی اقدام فرمایید همچنین نسبت به آسفالت وزیرسازی خیابان خروجی بهشت فاطمیه جهت جلوگیری ازحوادث و کاهش ترافیک درایام تعطیل وکاهش گرد وخاک حاصل ازرفت وامد خودروها اقدام شود باتشکر

لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.