شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

رضایتمندی 83 درصدی شهروندان از رفع سد معبر

رضایتمندی 83 درصدی شهروندان از رفع سد معبر

10:28 1395/6/20

در جلسه نمایندگان دستگاههای مربوط به حوزه سد معبر، نماینده نیروی انتظامی شهرستان خوانسار از رضایتمندی 83 درصدی شهروندان در اقدام شهرداری در رفع سد معبر خبر داد.در این جلسه نمایندگان دادگستری،نماینده نیروی انتظامی ،نماینده شورای اسلامی شهر و مسئولین خدمات شهری و حراست شهرداری که در محل ساختمان شهرداری انجام شد با توجه به حقوق شهروندان در استفاده از پیاده روها، قوانین مربوط به شهرداری و رفع سد معبر، همچنین رعایت کسبه نسبت به چیدمان و دکوراسیون محل کسبشان ، به بررسی و تبادل نظر در خصوص سد معبر و رفع آن پرداخته شد.و اعلام گردید برای حل سد معبر در خوانسار نیاز به هم افزایی و مشارکت همه جانبه دستگاههای زیربط وجود دارد.

نماینده نیروی انتظامی شهرستان خوانسار در این جلسه از رضایتمندی 83 درصدی شهروندان از اقدام شهرداری در جمع آوری و رفع سد معبر در سطح شهر اعلام کرد.

 

 

 


712
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.