شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

ذبح بیش از 70 راس دام در عید قربان

ذبح بیش از 70 راس دام در عید قربان

8:30 1395/6/23

در عید سعید قربان ذبح بیش از 70 راس دام در محل کشتارگاه دام شهرداری خوانسار انجام شد.

 مسئول خدمات شهری شهرداری خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی شهرداری ضمن تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه ولایت اعلام نمود که با برنامه ریزی صورت گرفته جهت فعالیت کشتار گاه در عید سعید قربان ،برای خدمات رسانی مناسب به مردم و در جهت حفظ سلامت مردم با همکاری شبکه دامپزشکی شهرستان خوانسار در روز عید سعید قربان کشتارگاه شهرداری از ساعت 5 صبح تا ساعت 15 پذیرای هموطنان جهت ذبح نذورات فعالیت مینمود.

در این روز تعداد 75 راس دام سبک که از طرف مردم ،موسسه های نیکو کاری،کمیته امداد و بهزیستی  آورده بودند در کشتار گاه تحت نظارت شبکه دامپزشکی ذبح شرعی و بهداششتی شدند

 

 

 

 


581
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.