شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

آیین آلو پزان

آیین آلو پزان

18:3 1395/6/27

بیست و شش شهریور آیینی به نام آلوپزانآلو زرد و الو نمکی خوانسار یکی از سوغات های اصلی شهرستان خوانسار می باشد.اکثر مردم و خانواده های این شهرستان در شهریور ماهبه فراوری کردن آلو زرد به آلو نمکی به شیوه های مدرن و سنتی می پردازند و این امر علاوه بر داشتن جنبه های مادی فراوان برای مردم و اقتصاد این شهر ،دارای جنبه های زیبای فرهنگی و اجتماعی و ناملموس با ارزشی است که توجه گردشگران را از اقصی نقاط  کشور به سوی خود جلب میکند.

خوانسار در هفته های پایانی شهریور ماه مملو از گردشگرانی است که در آخرین روزهای تابستان دوست دارند در سایه سار خوانسار باشندو از نزدیک به تماشای آیین آلوپزان بپردازند

 

 

 


1056
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.