شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

لکه گیری آسفالت در معابر هیئت های خوانسار

لکه گیری آسفالت در معابر هیئت های خوانسار

12:41 1395/7/10

مسئول واحد عمرانی شهرداری خوانسار از پروژه لکه گیری آسفالت در معابر و کوچه های منتهی به تکیه ها و تمامی هیئت های خوانسار خبر داد.مهندس علیرضا مقدسی در گفتگو با واحد روابط عمومی خاطر نشان ساخت: با توجه به شروع ماه محرم و قرار گرفتن در ماه عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و به منظور اصلاح معابر و ترمیم ترانشه ها لکه گیری آسفالت در خیابان و کوچه های تمامی هیئت های خوانساردر حال انجام می باشد.

معاون شهردارخوانسار همچنین از سنگفرش نمودن پیاده روها در برخی از ورودی هیئت های عزاداری افزود: با همکاری و مشارکت مسئولین هیت ها ، سنگفرش در مقابل هیئت حسینی در خیابان آیت اله علوی، سنگفرش نمودن ورودی هیت ابوالفضل در خ شهدا از جمله اقداماتی است که برای آمادگی شهر جهت ورود به ماه عزاداری امام حسین(ع) و یارانش ،در حال انجام است.

مسئول واحد عمرانی شهرداری افزود: لکه گیری آسفالت به صورت متواتر و مدون از ماه ها قبل شروع شده و امروز(شنبه 10 مهر) در محل بیدهند در حال انجام است و سعی بر این است که با شروع دسته جات عزاداری در 6 ماه محرم انشاء اله این پروژه تمام شود.

   

 

 

 

 

 

 

 

 


638
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.