شهرداری خوانسار

 

مقام معظم رهبری: شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.  شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط هست. سطح اول خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ. جدای از این سطوح شهرداری باید به سه مؤلفه در سازمان خود توجه لازم بکند. اول مبارزه با فساد در سیستم شهرداری و بافت مدیران شهری، دوم ارتقاء سطح علمی اداره شهر و سوم همکاری با سایر دستگاه‌ها. در متن زیر مجموعه‌ای از وظایف شهرداری‌ها در اختیار کاربران ارجمند قرار می‌گیرد.

 

25000 مترمربع روکش آسفالت

25000 مترمربع روکش آسفالت

13:4 1395/7/12

مسئول واحد عمرانی شهرداری از 25000 مترمربع آسفالت ریزی در روزهای اخیر خبر داد.مهندس علیرضا مقدسی در گفتگو با روابط عمومی با اشاره به پروژه روکش آسفالت در روزهای اخیر اظهار ساخت: این پروژه از هفته قبل آغاز شده است و از ابتدای بلوار سردار حسنی تا انتهای بلوار سردار صادقی و مقداری از ورودی بلوار معلم پس از مرحله قیرپاشی ، روکش آسفالت آن انجام شده است و این پروژه تا روز سه شنبه 13 مهرماه ادامه دارد.

معاون شهرداری خوانسار با توجه به میزان آسفالت ریزی در این مسیر و در دو لاین رفت و برگشت عنوان نمود: 25000 مترمربع آسفالت ریزی در خیابان ها در دو لاین رفت و برگشت انجام شده که طول آن 1300 متر بوده است.

مهندس مقدسی افزود: این پروژه در ادامه روکش آسفالت در سالهای گذشته که از میدان امام حسین(ع) در قودجان آغاز وتا بلوار سردار حسنی انجام شده بود ، اقدام شد .

مسئول واحد عمرانی شهرداری هزینه ی انجام این پروژه را حدودا بالغ بر 5000000000 ریال عنوان کرد.

 

 

 

 

 

 


623
مطالب مرتبط


درخواست از مسئول عمرانی برای اسفالت مسکن مهر
یک شهروند
باسلام خواستم از زحمات شما عزیزان ر فرمانداری وشهرداری خوانسار تشکر نمایم واز شما مسئولین تقاضا کنم نسبت به جدول کشی اسفالت وگل ودرختکاری و نصب تابلو خیابان وکوچه های مسکن مهر اقدام نمایید مسکن مهر چسبیده به شهر ودر مجاورت شهرک اندیشه با جمعیتی زیاد به نوعی ابروی شهرستان حساب می شود خدمات در این منطقه صفر است حتی تاکسی ها هم از امدن به مسکن مهر بخاطر خاکی بودن معابرش خودداری می کنند وباید حتما دربست بگیریم تا بیایند .جا دارد از شهردار محترم بخاطر گذاشتن سرویس مینی بوس تشکر نمایم

لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.